Loading...Fundacja Życie z Pasją
Fundacja Życie z Pasją

Gra miejska Fotopolowanie,
Fundacja Życie z Pasją

Interesujesz się fotografią? Weź udział w GRZE MIEJSKIEJ „Fotopolowanie”
Jeśli lubisz fotografię, masz min. 13 lat i posiadasz aparat lub smartfon – zapraszamy Cię do wspólnej zabawy w niedzielę 5 lutego! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? 5 lutego 2023 wejdź na stronę www.facebook.com/fundacjazyciezpasja, na której znajdziesz temat zadania konkursowego.

Następnie między 11:00 a 15:00 wyciągnij aparat lub smartfon i rób zdjęcia! Możesz zacząć w dowolnym miejscu we Wrocławiu i swobodnie przemieszczać się w obrębie miasta.
Dokonaj selekcji i wybierz jedno zdjęcie, które uznasz za najlepsze. Jeszcze tego samego dnia, czyli 5 lutego do godz. 23:59, wyślij je na e-mail: fundacjazzp@gmail.com wraz ze skanem załącznika z Regulaminu.
Trzy najlepsze zdjęcia otrzymają nagrody niespodzianki, a ich wręczenie odbędzie się 12 lutego 2023 o godz. 18:30 w Browarze Mieszczańskim.

Fundacja „Życie z Pasją” powstała w 2018 roku. Naszą misją jest przeciwdziałanie wykluczeniu oraz integracja społeczna dzieci oraz dorosłych poprzez organizowanie zajęć wspierających rozwój kreatywności i budowanie relacji w społeczności lokalnej. Do tej pory zrealizowaliśmy liczne warsztaty fotograficzne, eksperymenty naukowe oraz fotograficzne, eventy rodzinne, podczas których odbyły się m.in. warsztaty malarskie oraz rękodzielnicze. Zorganizowaliśmy gry miejskie, w których łącznie uczestniczyło ponad 400 osób. Turnieje gier planszowych również zgromadziły kilkaset osób. Od stycznia 2023 roku rozpoczynamy działania w ramach grupy #Fotospacery, która stawia przede wszystkim na integrację osób interesujących się dziedzinami kreatywnymi od makijażystek przez modelki a kończąc na fotografach. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy będą rozwijać się w zakresie całego procesu tworzenia tematycznych sesji zdjęciowych. Fundację tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem jako fotografowie oraz pasjonaci innych dziedzin artystycznych.