Loading...Kamila Jantos
Kamila Jantos
Mateusz Olczyk
Mateusz Olczyk
Kuba Łakomy
Kuba Łakomy

Warsztaty fotografii narracyjnej - FANTASMAGORIE,
Agenda Kultury Politechniki Wrocławskiej SPAF

Jako członkowie Agendy Kultury Politechniki Wrocławskiej SPAF chcemy zaprosić Was do świata kreacyjnej fotografii. Będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo, jak powstają nasze zdjęcia i brać w tym czynny udział. Dla nas fotografia to nie tylko fashion, portret czy reportaż - najchętniej łączymy to wszystko razem, opowiadając pokręcone historie.

Zapraszamy również na wystawę w tym samym temacie.

Warsztaty poprowadzą: Kamila Jantos, Mateusz Olczyk, Kuba Łakomy.

Aby wziąć udział w warsztatach, opisz w 5 zdaniach plan zdjęciowy który chciałbyś zrealizować i wyślij do 31.01 na adres kamilajantos@gmail.com. Jeśli do 3 lutego do północy nie otrzymasz zaproszenia, znaczy, że jesteś na liście rezerwowej.

Kamila Jantos

Modelka, fotografka-amatorka, tworzy pod pseudonimem Valkrah. Jej głównymi zainteresowaniami jest fotografia artystyczna i kreacyjna, oswaja rzeczywistość ustawiając ją po swojemu. W fotografii najważniejszy jest dla niej obraz i treść jaką niesie. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej.

Techniki: fotografia tradycyjna

Mateusz Olczyk

Fotograf, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Jego ulubionymi tematami jest fotografia architektury, portret, fotografia artystyczna i narracyjna. Nigdy nie odmówi szalonemu konceptowi. Zwolennik zasady ‘od ogółu do szczegółu’ - jego zdjęcia to nie tylko klimat, ale też ukryte detale.

Techniki: fotografia tradycyjna i cyfrowa

Kuba Łakomy

Fotograf, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Wyznawca szerokiego kąta, po mistrzowsku komponuje ludzkie ciało z krajobrazem. Bardzo lubi również portret i fotografię mężczyzn. Jego zdaniem zdjęcie powinno być zapamiętliwe i przyjemne w odbiorze.

Techniki: fotografia tradycyjna i cyfrowa.