Loading...Fotoamigo
Fotoamigo

Sztuczne źródła światła w fotografii,
Fotoamigo

Warsztaty z Fotoamigo.pl przeznaczone są dla osób chcących zaznajomić się z podstawowymi zasadami pracy z oświetleniem studyjnym, zarówno ciągłym jak i błyskowym. Poznać zalety, wady i różnice pomiędzy poszczególnymi typami oświetlenia oraz sposoby jego wykorzystywania w zależności od oczekiwanego efektu. Opowiemy kiedy lepiej sprawdzi się błysk a kiedy światło stałe, pokażemy jaki typ lampy jest najbardziej odpowiedni do Twoich zdjęć i wyjaśnimy w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać.

Sklep Fotoamigo.pl powstał w 2004 roku, jako połączenie pasji fotograficznej oraz chęci dzielenia się nią z innymi. Oprócz sklepu internetowego prowadzimy również sklep stacjonarny we Wrocławiu, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w maju 2015 uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu i akcesoriów, w tym aparatów cyfrowych i obiektywów oraz pełny wachlarz wyposażenia do studia fotograficznego. Nasz zespół służy radą i pomocą w doborze sprzętu wszystkim pasjonatom fotografii, bez względu na to czy dopiero rozpoczynają przygodę z robieniem zdjęć czy są profesjonalistami w tej dziedzinie.

Zapisy: fotoamigowarsztaty@gmail.com do końca stycznia. Pierwsze 10 osób dostanie zaproszenia do dnia 1.02.2023, po tej dacie możesz jeszcze dostać zaproszenie z listy rezerwowej.